Pohádky online

Pohádky online vám přináší online pohádky ke shlédnutí zdarma. Pohádky online jsou roztříděny do kategorií a pravidlně aktualizovány.

Pohádky o mašinkách - U kouzelníka Zababy S01E02

Pohádky o mašinkách - U kouzelníka Zababy S01E02 Nejvyšší pan železničář touží po tak veliké lokomotivě jakou nemá nikdo na světě a tak se vydá za kouzelníkem Zababou.Nasedne na starou drezinu jede k poslední výhybce, kde čeká na půlnoc, aby podle rady pana Blahoše vyslovil zaklínadlo.

Pohádky o mašinkách - O dlouhé lokomotivě S01E03

Pohádky o mašinkách - O dlouhé lokomotivě S01E03 Tak přišel slavný den, kdy nejvyšší pan železničář chtěl poprvé vyzkoušet velikou lokomotivu od kouzelníka Zababy.Veliká černokněžnická mašinka vyráží na první jízdu, ale není přeci jen moc veliká?

Pohádky o mašinkách - Pan Blahoš a černokněžník Zababa S01E04

Pohádky o mašinkách - Pan Blahoš a černokněžník Zababa S01E04 Nejvyšší pan železničář má trápení s velkou černokněžnickou lokomotivou. Už ví , že bylo velice nerozumné chtít tak velikou mašinku, která neprojede ani jednou zatáčkou a nevejde se ani do té největší boudičky na nádraží.Pomůže mu pan Blahoš?

Pohádky o mašinkách - Jak z jedné mašinky bylo mašinek deset S01E05

Pohádky o mašinkách - Jak z jedné mašinky bylo mašinek deset S01E05 Pohádka o tom jak pan Blahoš čekalcelý podzim, zimu až do jara až přijde ten Někdo ,kdo jim pomůže od černokněžnické mašinky, jak předpověděl kouzelník Zababa. Pomůže nápad malého Pašíčka zbavit nádraží kouzelnické mašinky?

Pohádky o mašinkách - O pyšné lokomotivě S01E06

Pohádky o mašinkách - O pyšné lokomotivě S01E06 Z dlouhé černokněžnické lokomotivy vyrobily deset mašinek. A každá byla jiná. Nejvyššímu panu železničářovi se nejvíc ,ale líbila mašinka s komínkem z černokněžnické mašinky.Pohádka o tom ,že pýcha není jen lidský nešvar. Ale,že může postihnout i maš ...

Pohádky o mašinkách - O zvědavé mašince S01E07

Pohádky o mašinkách - O zvědavé mašince S01E07 Pohádka o další mašince vyrobené z veliké černé lokomotivy.Zvědavé mašince nestačí jezdit po kolejích a tak to zkusí i jinde. Projede vesnicí ,kolem rybníka,kde doplní nádržku na vodu a tak moc chtivá dobrodružství přejede přes pole do lesa.

Pohádky o mašinkách - O mašince, která nechtěla jezdit po kolejích S01E08

Pohádky o mašinkách - O mašince, která nechtěla jezdit po kolejích S01E08 Mašinka která nechtěla jezdit po kolejích poprosila kouzelníka Zababu aby mohla jezdit bez kolejí. Zababa jí pomohl. V noci ale zajela do vrat sedláka Vávry a ráno byla přivázaná řetězem a musela sedlákovi sloužit. Nakonec ji Zababa znovu vysvobodil ...

Pohádky o mašinkách - Jak jela mašinka pro brambory S01E09

Pohádky o mašinkách - Jak jela mašinka pro brambory S01E09 Pohádka o tom jak jela mašinka pro brambory. Dělníci položili koleje až na bramborové pole a když nakládali brambory změnilo se počasí a zapadli sněhem. Nakonec vše šťastně dopadlo.

Pohádky o mašinkách - Proměna kouzelníka Zababy S01E10

Pohádky o mašinkách - Proměna kouzelníka Zababy S01E10 Jak Pan Blahoš s malým Vašíčkem pomohl černokněžníkovi Zababovi od zakletí. Kouzelník Zababa od té doby dělal už jen dobré skutky.

Další stránky s online pohádkami

1  
 
TOPlist